Effive Nutrition
Alışveriş Sepetim

Bizi Tanıyın

Huras Gıda Kozmetik Tekstil Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi firması EFFIVE Nutrition markalı ürünlerin Türkiye Ana Distribütörüdür.

2022 yılında, daha sağlıklı yaşam sloganıyla çıktığımız bu yolda ; 

Sunduğumuz ürünler ve sektöre getirdiğimiz yenilikler ile Türkiye’de sağlıklı beslenme ve fit yaşam konseptlerinin öncüsü olmak için çalışıyoruz.

Amacımız; takviye edici gıdalar, vitaminler, kalorisi kısıtlanmış gıdalar, beslenme takviyeleri, fonksiyonel gıda ve sporcu destek ürünleri ile yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı olmak.

Ürünlerimizin üretim esnasında kullanılan ham maddelerin tercihi, satın alınması ve depolanması sırasında ve üretim sürecinde kusursuz kalite politikamız ön plandadır.

Ürün portföyümüzü ileri teknoloji tutkumuz ile birleştirerek sizlere sunuyoruz. Sektöre katacağımız geniş ve kaliteli ürün yelpazesi kadar, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

Ürünlerimiz Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

Tasarladığımız tüm EFFIVE ürünlerini Türkiye'de üretmekteyiz.