Effive Nutrition
Alışveriş Sepetim

Elektronik ve Ticari İleti İzni

Elektronik ve ticari ileti iznine ilişkin bilgilendirme metnini okudum, anladım. Tarafıma elektronik ve ticari ileti gönderilmesine açık rızam vardır.

İşbu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında HURAS GIDA KOZMETİK TEKSTİL SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ tarafından veya veri işleyen, aracı kurum vasıtasıyla Effive Nutrition tarafından sunulan tanıtımlara, ürünlere, hizmetlere, kampanyalara, promosyonlara ve müşteri ilişkilerine ilişkin telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, elektronik posta (e-mail), kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya, promosyon, reklam ve bilgilendirme mesajı gönderimlerini kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz.

Effive Nutrition tarafından gönderilen iletilerde belirtilen yöntemlerle gönderim listesinden kolayca ve herhangi bir bedel ödemeden, ücretsiz olarak olarak çıkabilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek olan e-bülten, SMS vs. içerisinde yer alan “SMS İSTEMİYORUM” butonuna tıklayarak da ticari elektronik iletilerin tarafınıza gönderilmesini engelleyebilirsiniz.