Effive Nutrition
Alışveriş Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerin hammaddeleri ithal olup, paketlenmesi Türkiye'de yapılmaktadır. Effive Nutrition marka ürünlerin menşei Türkiye'dir.
Müşterilerimizin daha sağlıklı bir hayat yaşayabilmesi adına kurulmuş ve buna yardımcı olacak ürünleri çıkartmış bir firmayız. Dolayısıyla üretim safhasında da hijyen ve sağlık bizim için en önemli sıradadır. Bunun ışığında ISO 9001, ISO 22000 ve HELAL sertifikalarına sahip bir tesiste üretim yapmaktayız.
Satın aldığınız ürünler açılmamış ise 14 gün içerisinde iade hakkınız mevcuttur. Satılan ürünler gıda olduğu ve açılan ürünün tekrar başkası tarafından kullanılamayacağı için kanun gereği açılan ürünleri iade alamıyoruz. Daha detaylı bilgi için destek@effive.com.tr yada 0850 303 31 82   adresine mail atmanız yada aramanız durumunda sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Ürünlerimizi www.effive.com.tr , www.heraclessupplement , www.proteinmax.com.tr ve www.proteinpazari.com.tr üzerinden orjinal olarak alım gerçekleştirebilirsiniz. Eskişehir ve İzmirde yer alan Mağazalarımızdan da ürünü alabilirsiniz. 

BKM kurallarına göre iade işlemleri, kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-5 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.
Malasef kapıda ödeme hizmetimiz bulunmuyor, internet sitemiz yada alışveriş mağazalarımızdan nakit / kredi banka kartı ile işleminizi yapabilirsiniz. 
Siparişinizi teslim alırken koli dışında problem, yırtılma ve hasar olması durumunda kolileri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu sayede kargonuz ile ilgili probleminiz kısa sürede çözümlenecektir. Kargonuzla alakalı sorunlarınız için sitemizde bulunan İletişim Formu ile, destek@effive.com.tr adresine mail atarak veya sosyal medya hesaplarımızda direkt mesaj yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.